See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obchvat města Kaplice – II. etapa, silnice II/154, okr. Český Krumlov
Beschreibung: Předmětem stavby je obchvat města Kaplice – II. etapa. Silnice II/154 je navržena v kategorii S7,5/70 v celkové délce 1,619 km. Součástí obchvatu je vybudování tří křižovatek, tří sjezdů a dvou mostních objektů, a to přes komunikaci II/158 a přes řeku Malši. Obchvat je řešen jako přeložka silnice II/154, která v celé své délce prochází mimo zastavěné území, jedná se o pozemní komunikaci v extravilánu. Silnice II/154 vede ke Kaplici z východu. Přivádí dopravu z Třeboňska a Novohradska do Kaplice, kde je silnice II/154 napojena na silnici I/3. Trasa navazuje na již dokončenou I. etapu a vede po východním okraji města, přechází nad silnicí II/158 (ul. Pohorská), prochází mezi řekou Malší a firmou GMA Stanztechnik Kaplice, dále vede po stávající louce až k tréninkovému fotbalovému hřišti, který z části kříží, dále stoupá a napojuje se na stávající silnici II/154. Blíže je specifikováno v projektové dokumentaci, kterou zpracovala projekční kancelář Dopravně inženýrská kancelář, s. r.o., Bozděchova 1668, 500 02 Hradec Králové, IČO 27 46 68 68 s názvem „Obchvat města Kaplice – II. etapa, silnice II/154, okr. Český Krumlov“. Investorem této akce bude Jihočeský kraj a město Kaplice, které bude financovat stavební objekty SO 104 Cyklostezka a SO 442 Veřejné osvětlení v obci Blansko. Projekt s názvem „Obchvat města Kaplice – II. etapa, silnice II/154, okr. Český Krumlov“ bude spolufinancovaný z fondu EU a to z 21. výzva IROP 2.
Interne Kennung: OZVZ 129313/2023/klte
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001