571183-2026 - Wettbewerb
Polen – Meteorologische Dienste – Kontynuowanie badań meteorologicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontynuowanie badań meteorologicznych
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest: 1.1. w zakresie zamówienia podstawowego - kontynuowanie badań meteorologicznych i cykliczne przygotowywanie raportów, tabel i zestawień opisanych oraz przesyłanie ich do Zamawiającego na warunkach określonych w Umowie. 1.2. Zamówienie Opcjonalne nr 1 (Prawo opcji) - polegające na opracowaniu Studium Meteorologicznego dla lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego na podstawie danych i raportów meteorologicznych pochodzących ze Stacji Meteorologicznej; 1.3. Zamówienie Opcjonalne nr 2 (Prawo opcji) - polegające na przeniesieniu Stacji Meteorologicznej na wniosek Zamawiającego.
Interne KennungFZA.2510.36.2026/MŻ/78
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351610 Meteorologische Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351600 Wettervoraussagen, 71351611 Klimatologische Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamówienie Opcjonalne nr 1 (Prawo opcji) - polegające na opracowaniu Studium Meteorologicznego dla lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego na podstawie danych i raportów meteorologicznych pochodzących ze Stacji Meteorologicznej - jednokrotna możliwość skorzystania w okresie realizacji umowy. 2. Zamówienie Opcjonalne nr 2 (Prawo opcji) - polegające na przeniesieniu Stacji Meteorologicznej na wniosek Zamawiającego - dwukrotna możliwość skorzystania z prawa opcji w okresie realizacji umowy.