2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i rozbudowa cyfrowych systemów przechowywania danych obrazowych poprzez modernizacje systemu PACS i wdrożenie nowoczesnej platformy archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia ..
Beschreibung: Dostawa i rozbudowa cyfrowych systemów przechowywania danych obrazowych poprzez modernizacje systemu PACS i wdrożenie nowoczesnej platformy archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych" W przedmiotowym postępowaniu zostały zastosowane aspekty środowiskowe: a) Dostarczenia przedmiotu zamówienia w opakowaniach wykonanych z materiału łatwo poddającego się recyklingowi, bądź z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych lub powinny być to opakowania objęte systemem wielokrotnego użytku. Materiały opakowania muszą być ręcznie łatwo sortowalne i nadawać się do recyklingu, a w ich skład powinien wchodzić jeden rodzaj materiału (np. tektura, papier, tworzywo sztuczne, materiał włókienniczy). b) Przeprowadzenia szkolenia, które obejmuje elementy dotyczące regulacji i dostrajania parametrów sprzętu związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej w celu zoptymalizowania zużycia energii.
Vorherige Bekanntmachung: 482042-2026
Interne Kennung: COZL/DZP/ED/3411/PN-71/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni. Potrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością szybkiego wydatkowania środków ze względu na kończący się projekt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001