2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz biologicky rozložitelného odpadu města Jaroměř
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb při svozu biologicky rozložitelného odpadu sbíraným nádobovým systémem ze sběrných míst od rodinných a bytových domů na území města Jaroměř a jeho místních částí (dále jen území města) v rozsahu Projektu, který je přílohou zadávací dokumentace (Příloha č.4_Projekt). Součástí plnění je zejména: A) sběr a svoz biologicky rozložitelných odpadů sbíraných odděleně a to prostřednictvím nádobového systému ze sběrných míst od rodinných a bytových domů, B) předání biologicky rozložitelných odpadů do zařízení určeného městem. C) vedení průběžné evidence o odpadech a způsobech nakládání s odpady v souladu s vyhláškou Ministerstva životního prostředí.
Interne Kennung: N006/26/V00026031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby je zadávána dle ZZVZ v souladu s § 56 v otevřeném řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna dle § 100 odst. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Předmětem vyhrazeného závazku ze smlouvy je právo zadavatele rozsah požadovaných služeb - počet nádob upravovat dle svých potřeb, tzn. potřeb obce. Dále je předmětem vyhrazeného závazku možnost upravovat jednotkové ceny v závislosti na změně příslušné sazby DPH. Ceny bude možno dále upravit v důsledku změn nákladů na realizaci díla vyvolanou jinou změnou legislativy a o roční míru inflace vyhlášenou ČSÚ. K navýšení o míru inflace může dojít pouze jednou ročně k 1. lednu následujícího kalendářního roku. Míra inflace bude každoročně připočtena k jednotkové ceně stanovené při podpisu smlouvy. K prvnímu navýšení o míru inflace může dojít nejdříve od 01.01.2029 o míru inflace za rok 2028. Výše překročení jednotkových cen bude sjednána písemným dodatkem ke Smlouvě. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (počet nádob, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Tato vyhrazená změna (počet nádob, inflace) nepřesáhne 3 mil. Kč bez DPH a bude automaticky aktivována při prvním překročení rozsahu uvedených služeb, nebo na základě žádosti dodavatele v případě inflace. Dodavatel v nabídce podávané na plnění specifikované v této Zadávací dokumentaci uvádí výši nabídkové ceny pouze ve vztahu k těm částem plnění veřejné zakázky, které se netýkají vyhrazené změny závazku. Změna dle § 100 odst. 2 ZZVZ Zadavatel si vyhrazuje, s přihlédnutím k § 100 odst. 2 ZZVZ, možnost nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. V případě, že dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, vyhrazuje si zadavatel, že bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele s ohledem na již realizovanou část služeb tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části služeb.