See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ATLIEKŲ PERVEŽIMO IŠ LAPIŲ REGIONINIO SĄVARTYNO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti atliekų (atliekų kodai 19 12 10, 19 12 12), esančių Lapių regioninio sąvartyno terminuoto saugojimo aikštelėje (maksimalus kiekis - 14 000 t) ir stambiagabaričių ir kitų atliekų apdorojimo aikštelėje (maksimalus kiekis - 24 000 t), pervežimo į Kauno kogeneracinę jėgainę paslaugas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0