571205-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Transport drogowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport drogowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu drogowego z podziałem na 4 pakiety (części). Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/199/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungTransport produktów spożywczych, transport wyrobów medycznych i produktów leczniczych, transport zaopatrzeniowy. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/199/2026 - Część nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungTransport zaopatrzeniowy, transport na potrzeby funkcjonowania Centralnej Sterylizatorni, transport sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/199/2026 - Część nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungŚwiadczenie usług transportu diet parenteralnych i wyrobów medycznych do terapii żywieniowej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/199/2026 - Część nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungTransport materiału biologicznego na terenie całego kraju do laboratoriów specjalistycznych realizowany przez firmy kurierskie. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/199/2026 - Część nr 4