See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części
Vorherige Bekanntmachung: 401037-2026
Interne Kennung: 14/14PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0223
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 14/14PN/2026-1
Los: LOT-0224
Titel: Pakiet Nr 3
Interne Kennung: 14/14PN/2026-3
Los: LOT-0226
Titel: Pakiet Nr 4
Interne Kennung: 14/14PN/2026-4
Los: LOT-0227
Titel: Pakiet Nr 5
Interne Kennung: 14/14PN/2026-5
Los: LOT-0228
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: 14/14PN/2026-7
Los: LOT-0229
Titel: Pakiet Nr 6
Interne Kennung: 14/14PN/2026-6
Los: LOT-0230
Titel: Pakiet Nr 8
Interne Kennung: 14/14PN/2026-8
Los: LOT-0231
Titel: Pakiet Nr 9
Interne Kennung: 14/14PN/2026-9
Los: LOT-0232
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: 14/14PN/2026-10
Los: LOT-0233
Titel: Pakiet Nr 2
Interne Kennung: 14/14PN/2026-2