See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych. Przedmiot zamówienia obejmuje 37 części. W każdej części należy złożyć ofertę na wszystkie pozycje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo – ilościowo – cenowe stanowiące załączniki nr od 2/1 do 2/37 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.
Vorherige Bekanntmachung: 639805-2025
Interne Kennung: ZP-381-30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33141642 Dränzubehör, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141200 Katheter, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/11 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/12 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/13 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/14 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/15 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/16 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/17 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Sukcesywna dostawa sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i materiałów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2/18 do SWZ. Wszystkie określone tam parametry i wymagania techniczne, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie tych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP-381-30/2025 część 18