571257-2025 - Ergebnis
Tschechien – Konstruktionen und Teile davon – Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek dílčí část TELESKOPICKÁ TRIBUNA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek dílčí část TELESKOPICKÁ TRIBUNA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek dílčí část TELESKOPICKÁ TRIBUNA“ je provedení dílčí části projektu pod názvem „Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek“ představující výrobu (na zakázku podle zadání), dodávku a instalaci technologie teleskopické tribuny do nového objektu přístavby odborných učeben a tělocvičny. Objekt Přístavby je realizován namísto původního objektu dvou tělocvičen v areálu Základní školy Tomáše Šobra, Šobrova 2070, 397 01 Písek v katastrálním území Písek (720755), pozemek p.č. st. 1033. Podrobnosti o prostoru místa instalace (učebna družin – místnost č. 1.04), infrastruktuře i přístupu jsou uvedeny v dokumentaci, která je součástí příloha č. II Smlouvy o DÍLO.
Vorherige Bekanntmachung: 222623-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 39111000 Sitze
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZSTSP-D/001/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající ve snížení celkové šířky motorické teleskopické tribuny a tím i redukci její kapacity ze 62 na 58 míst. Tato změna bude provedena pouze v případě, že po zaměření místnosti 1.04, provedeném před zahájením výroby tribuny, vyjde najevo reálné riziko, že při posunu tribuny může dojít k poškození boční stěny sousedící s chodbou č. 1.30, přičemž zúžení tribuny by nebylo možné provést bez porušení platných normových požadavků na minimální šířku sedadel a jiných části konstrukce tribuny. Protože zadávací řízení je realizováno podle principů žluté knihy FIDIC, kde je zhotovitel zároveň projektantem a dodavatelem výrobku, musí před vlastní výrobou předložit technický návrh řešení tribuny. Tento návrh podléhá schválení Objednatelem a následně se stává PROJEKTEM. Pokud by po zaměření místnosti 1.04 bylo zjištěno, že je nutné upravit tribunu ke snížení rizika poškození zdi při pojezdu, musí být provedena změna původního technického návrhu řešení (respektive schváleného PROJEKTU Objednatelem) novou úpravou a opětovné odsouhlasení Objednatelem. Úpravy technického návrhu (PROJEKTU) v uvedených souvislostech jsou součástí vyhrazené změny dle § 100 ZZVZ. Podmínky provedení této změny: a. Důvod změny: Redukce kapacity tribuny bude provedena pouze tehdy, pokud nelze zajistit bezpečný provoz tribuny bez rizika kontaktu s boční stěnou sousedící s chodbou č. 1.30 a zároveň není možné splnit normové požadavky na minimální šířku sedadel a jiných částí konstrukce tribuny (např. schodů) při jiném řešení úpravy rozměrů tribuny eliminujících zmíněná rizika. b. Rozsah změny: • Úprava technického návrhu (PROJEKTU) • Redukce počtu sedadel bude realizována odstraněním jednoho řadového bloku čtyř sedadel umístěných za sebou včetně části konstrukce pod odstraněnými sedadly, čímž dojde ke snížení celkové kapacity tribuny na 58 míst. c. Předpokládaná hodnota vyhrazeného plnění (§ 16 odst. 3 ZZVZ): V případě této změny dojde ke snížení ceny veřejné zakázky o 10 % předpokládané hodnoty, tj. o 250 000 Kč bez DPH, což zahrnuje: • Snížení nákladů na redukovaná sedadla a související části konstrukce teleskopické tribuny. • Navýšení nákladů na úpravu technického návrhu tribuny (PROJEKTU)