2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa subskrypcji na platformę automatyzacji wraz z subskrypcjami na roboty nienadzorowane i nadzorowane oraz narzędzia do wytwarzania i zarządzania farmą robotów on-premise
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. wdrożenie, tj. instalacja, konfiguracja, uruchomienie w infrastrukturze sprzętowo-systemowej Zamawiającego Platformy Automatyzacji z uwzględnieniem podziału na środowisko produkcyjne i dewelopersko-testowe, w tym: 1.1. dostawa licencji w modelu subskrypcyjnym na narzędzia do wytwarzania robotów i zarządzania farmą robotów, 1.2. dostawa licencji w modelu subskrypcyjnym na roboty nienadzorowane i nadzorowane oraz narzędzia deweloperskie do tworzenia programów/algorytmów RPA: 1.2.1. na roboty nienadzorowane (Unattended Robot) – 10 szt., 1.2.2. na roboty nienadzorowane (Unattended Test Robot) – 5 szt., 1.2.3. na roboty nadzorowane (Attended Robot) – 2 szt., 1.2.4. na roboty nadzorowane (Attended Test Robot) – 8 szt., 1.2.5. na narzędzia deweloperskie do tworzenia programów/algorytmów RPA – 8 szt; 1.3. usługa wdrożenia; 1.4. usługa przepisania istniejących robotów programowych i ich wdrożenia (w przypadku dostarczenia Platformy Automatyzacji w technologii innej niż UiPath); 1.5. świadczenie usługi wsparcia technicznego Wykonawcy; 1.6. przeprowadzenie szkoleń dla administratorów i deweloperów. Przedmiotem zamówienia są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 993200.271.037.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1.wdrożenie, tj. instalacja, konfiguracja, uruchomienie w infrastrukturze sprzętowo-systemowej Zamawiającego Platformy Automatyzacji z uwzględnieniem podziału na środowisko produkcyjne i dewelopersko-testowe, w tym: 1.1. dostawa licencji w modelu subskrypcyjnym na narzędzia do wytwarzania robotów i zarządzania farmą robotów, 1.2. dostawa licencji w modelu subskrypcyjnym na roboty nienadzorowane i nadzorowane oraz narzędzia deweloperskie do tworzenia programów/algorytmów RPA: 1.2.1. na roboty nienadzorowane (Unattended Robot) – 10 szt., 1.2.2. na roboty nienadzorowane (Unattended Test Robot) – 5 szt., 1.2.3. na roboty nadzorowane (Attended Robot) – 2 szt., 1.2.4. na roboty nadzorowane (Attended Test Robot) – 8 szt., 1.2.5. na narzędzia deweloperskie do tworzenia programów/algorytmów RPA – 8 szt; 1.3. usługa wdrożenia; 1.4. usługa przepisania istniejących robotów programowych i ich wdrożenia (w przypadku dostarczenia Platformy Automatyzacji w technologii innej niż UiPath); 1.5. świadczenie usługi wsparcia technicznego Wykonawcy; 1.6. przeprowadzenie szkoleń dla administratorów i deweloperów. Przedmiotem zamówienia są produkty i usługi ICT w rozumieniu ustawy z dnia 5 lipca 2018 roku o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 20 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa opcji polegającego na zakupie dodatkowych licencji w modelu subskrypcyjnym w całości lub części na roboty nienadzorowane i nadzorowane oraz narzędzia deweloperskie do tworzenia programów/algorytmów RPA w maksymalnej liczbie: 1. 100 szt. na roboty nienadzorowane – PRODUKCJA (Robot Unattended), 2. 20 szt. na roboty nienadzorowane – DEV/TEST (Robot Unattended Test), 3. 200 szt. na roboty nadzorowane – PRODUKCJA (Robot Attended), 4. 20 szt. na roboty nadzorowane – DEV/TEST (Robot Attended Test), 5. 20 szt. na narzędzie do tworzenia programów/algorytmów RPA. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 11 do SWZ, oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załączniku nr 2 do SWZ.