2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ponorné čerpadlo na MR1 včetně příslušenství
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks Ponorného čerpadla v rámci investiční akce SZNR – stroje a zařízení 2025 včetně příslušenství a veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (doprava, balení, asistence při prvním spuštění čerpadla, kontrola čerpadla a motoru při prvním uvedení do provozu a zaškolení určených zaměstnanců).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43134100 Tauchpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DIAMO-D400/80540/2024