571280-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Konkurs nieograniczony, jednoetapowy, realizacyjny na opracowanie koncepcji architektonicznej szkoły ponadpodstawowej wraz z poradnią psychologiczno-pedagogiczną w Tarczynie
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs nieograniczony, jednoetapowy, realizacyjny na opracowanie koncepcji architektonicznej szkoły ponadpodstawowej wraz z poradnią psychologiczno-pedagogiczną w Tarczynie
BeschreibungKonkurs prowadzony jest w procedurze konkursu nieograniczonego i jednoetapowego tj: – Składanie Prac konkursowych oraz Zgłoszeń do udziału w konkursie w terminie określonym w Harmonogramie konkursu. Zakres rzeczowy, formę opracowania oraz sposób prezentacji Prac konkursowych zostały określone w Rozdziale V Regulaminu; – Ocena zanonimizowanych Prac konkursowych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale VI Regulaminu. – Rozstrzygnięcie konkursu, czyli wybór najlepszej Pracy konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału VII Regulaminu; – Zatwierdzenie przez Kierownika Zamawiającego rozstrzygnięcia konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu; – Wezwanie Uczestników konkursu których Prace konkursowe zostały nagrodzone do złożenia podmiotowych środków dowodowych potwierdzających posiadanie uprawnień, o których mowa w Rozdziale IV, w ust. 1 pkt 8) z wyznaczonym terminem na ich przedłożenie. – Uprawomocnienie się wyników rozstrzygnięcia Konkursu. Uczestnik konkursu musi spełniać określony przez Organizatora warunek udziału w Konkursie dotyczący zdolności technicznej i zawodowej w zakresie wykształcenia i kwalifikacji zawodowych. Niniejszy warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Uczestnik konkursu będzie dysponował na etapie Konkursu co najmniej jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu koncepcji konkursowej oraz Dokumentacji projektowej posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Każdy Uczestnik może złożyć tylko jedną Prace konkursową. Za złożenie Pracy uważa się również dokonanie takiej czynności wspólnie z innym Uczestnikiem konkursu (Uczestnicy konkursu wspólnie biorący udział w konkursie). Uczestnik samodzielnie biorącego udział w konkursie jak i każdy z Uczestników wspólnie biorących udział w Konkursie nie mogą być zależni od członków Sądu konkursowego, członków Zespołu Sędziego referenta orz Zastępców członków Sądu konkursowego na zasadach konfliktu interesów określonych w art. 56 ust. 2 pkt 2, 3 i 4 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Interne Kennung1082
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001