See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: de aanstelling van een expertisecentrum ter professionalisering en begeleiding van inspiratiescholen in het kader van de implementatie van nieuwe minimumdoelen in het Vlaamse basisonderwijs.
Beschreibung: Deze overheidsopdracht betreft de aanstelling van een expertisecentrum voor de professionalisering en begeleiding van inspiratiescholen in het kader van de implementatie van de nieuwe minimumdoelen in het Vlaamse basisonderwijs.
Interne Kennung: Leerpunt_2025_05
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80200000 Unterricht im Sekundarbereich, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leerpunt_2025_05 - 1
Interne Kennung: 1