2. Verfahren
Verfahren
Titel: Distributie en levering van Brood en Banket
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van Distributie en levering van Brood en Banket De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). De opdracht betreft het op afroep distribueren en leveren van Vers Brood en Vers Banket aan afleverlocaties van de Aanbestedende dienst, verspreid over Nederland en 1 locatie in Munster Duitsland (zie aanbestedingsstukken) voor zowel de “witte” als operationele catering. Buiten scope van de opdracht vallen bakkerij artikelen en ingrediënten, belegde broodjes en voedingspakketten. Een uitgebreide beschrijving van de opdracht vindt u in Bijlage 4: Programma van Eisen. De raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 48 maanden. De opdracht moet worden uitgevoerd volgens de conceptovereenkomst zoals gevoegd bij deze leidraad als bijlage. Op de overeenkomst zijn uitsluitend de ARIV 2018 Defensie als algemene voorwaarden van toepassing.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Graag verwijzen we u naar de aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15813000 Kleingebäck
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 48 maanden. Na twee jaar heeft Defensie de mogelijkheid om de overeenkomst met een opzegtermijn van 6 maanden op te zeggen.