See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Permeat serwatki
Beschreibung: Permeat serwatki przeznaczoy dla trzody chlewnej w ilości 4000 kg. Wymagane parametry techniczne i jakościowe: Zawartość w 1 kg: - laktoza min.80% - białko ogólne min 3,0% Czystość mikrobiologiczna: - bakterie coli (CFU/g) nieobecne - salmonella (CFU/25g) nieobecne - Enterobacteriaceae (CFU/g) nieobecne - grzyby i pleśnie (CFU/g) nieobecne - ogólna liczba drobnoustrojów (CFU/g) < 10 000 Okres przydatności do produkcji pasz – 12 miesiące od daty produkcji. Parametry techniczne: - postać mikrokapsułek o bardzo dobrej przesypowości, - produkt w postaci „laktozy bezwodnej”, niehigroskopijny. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 785708-2025
Interne Kennung: 278/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Permeat serwatki przeznaczony dla trzody chlewnej w ilości 4000 kg. Wymagane parametry techniczne i jakościowe: Zawartość w 1 kg: - laktoza min.80% - białko ogólne min 3,0% Czystość mikrobiologiczna: - bakterie coli (CFU/g) nieobecne - salmonella (CFU/25g) nieobecne - Enterobacteriaceae (CFU/g) nieobecne - grzyby i pleśnie (CFU/g) nieobecne - ogólna liczba drobnoustrojów (CFU/g) < 10 000 Okres przydatności do produkcji pasz – 12 miesiące od daty produkcji. Parametry techniczne: - postać mikrokapsułek o bardzo dobrej przesypowości, - produkt w postaci „laktozy bezwodnej”, niehigroskopijny. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.