2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i dezynfekcji w Szpitalu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i dezynfekcji, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: SZP/28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania i dezynfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i dezynfekcji, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zapisy dotyczące opcji określono w § 6 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 12 do SWZ.