2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken voorziening 2025
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is één geschikte marktpartij te selecteren voor het leveren, plaatsen en onderhouden van een duurzame en kwalitatieve oplossing van warme drankenvoorzieningen alsmede het leveren van verbruiksartikelen en toebehoren. De totale geraamde waarde is als volgt verdeeld: Totale huurwaarde koffiemachines: € 192.000 Totale waarde ingrediënten: € 320.000
Interne Kennung: 2025-32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is één geschikte marktpartij te selecteren voor het leveren, plaatsen en onderhouden van een duurzame en kwalitatieve oplossing van warme drankenvoorzieningen alsmede het leveren van verbruiksartikelen en toebehoren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Warme dranken voorziening 2025
Identificador interno: 2025-32
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42968100 Distribuidores de bebidas
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -