571369-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diagnostiksysteme – Acord Cadru 24 luni-achizitie dispozitive medicale si consumabile medicale pe Programul National de Diabet Zaharat al Spitalului Judetean de Urgenta Slatina
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru 24 luni-achizitie dispozitive medicale si consumabile medicale pe Programul National de Diabet Zaharat al Spitalului Judetean de Urgenta Slatina
Beschreibung: Acord Cadru 24 luni-achizitie dispozitive medicale si consumabile medicale pe Programul National de Diabet Zaharat al Spitalului Judetean de Urgenta Slatinai - impartita pe 2 loturi.Operatorii economici, posibil ofertanti pot transmite solicitari de clarificari cu maxim 9 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor iar autoritatea contractanta are obligatia de a raspunde cu cel mult 6 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4394927/2023/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SISTEME SI CONSUMABILE DE MONITORIZARE CONTINUA GLICEMIE
Beschreibung: SISTEME SI CONSUMABILE DE MONITORIZARE CONTINUA GLICEMIE: SET DE INITIERE-SISTEM DE MONITORIZARE A GLICEMIEI DEXCOM ONE PLUS CONSUMABILE-SENZOR DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI DEXCOM ONE PLUS CONSUMABILE-POMPA OMNIPOD DASH POD SET DE INITIERE-POMPA OMNIPOD DASH. CANTITATILE SE REGASESC SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SENZORI, TRANSMITATORI, POMPE DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI
Beschreibung: SENZORI, TRANSMITATORI, POMPE DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI: CONSUMABILE-SENZOR DE MONITORIZARE A GLICEMIEI GUARDIAN 4 CONSUMABILE-TRANSMITATOR COMPATIBIL CU SENZOR DE MONITORIZARE A GLICEMIEI GUARDIAN 4 CONSUMABILE-TRANSMITATOR COMPATIBIL CU POMPA MINIMED 740G-TRANSMITER GUARDIAN 3 LINK BLE-MNT-7910W3 SET INITIERE-POMPA MINIMED 740G AUGUMENTATA CU SENZOR DE MONITORIZARE A GLICEMIEI PACHET DE INITIERE PENTRU 3 LUNI-SISTEM DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI SIMPLERA SET DE INITIERE-POMPA DE INSULINA AUGMENTATA MINIMED 780G(DE TIP BUCLA INCHISA) CANTITATILE SE REGASESC IN CAIETUL DE SARCINI.
Interne Kennung: 2