571378-2026 - Ergebnis
Finnland – Immobiliendienste – Tarjouspyyntö Raahen seurakunta; Kiinteistönhuollon lisätyöt, Talvikunnossapitotyötsekä Haudankaivuu vuosille 2025–2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Raahen seurakunta; Kiinteistönhuollon lisätyöt, Talvikunnossapitotyötsekä Haudankaivuu vuosille 2025–2029
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Raahen seurakunnan kiinteistönhuoltopalvelut, talvikunnossapitotyöt sekä haudankaivuu vuosille 2025–2029.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2025-028702-LOT-0001