2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten t.b.v. Veiligheidsregio Zuid-Limburg
Beschreibung: De scope van deze aanbestedingsprocedure t.b.v. het verrichten van controlewerkzaamheden is als volgt te beschrijven. De algemene controleopdracht en het verstrekken van de controleverklaring bij de jaarrekening van de Gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio Zuid Limburg; Het afgeven van de managementletter naar aanleiding van de interim-controle; Het afgeven van het accountantsrapport naar aanleiding van de jaarrekeningcontrole. €250.000 euro.
Interne Kennung: EA/2025/010/Accountant
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met een Europese openbare aanbestedingsprocedure zal voldoende concurrentie voor de Opdracht worden gegenereerd. Daarnaast is de Aanbestedende Dienst van mening dat het opstellen van een Inschrijving voor deze aanbestedingsprocedure – met name nu gewerkt wordt met het UEA – niet een dermate grote inspanning voor de Inschrijvers oplevert, dat zij gehouden is om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te organiseren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: accountantsdiensten t.b.v. Veiligheidsregio Zuid-Limburg
Beschreibung: De scope van deze aanbestedingsprocedure t.b.v. het verrichten van controlewerkzaamheden is als volgt te beschrijven. ▪De algemene controleopdracht en het verstrekken van de controleverklaring bij de jaarrekening van de Gemeenschappelijke regeling Veiligheidsregio Zuid Limburg; ▪ Het afgeven van de managementletter naar aanleiding van de interim-controle; ▪Het afgeven van het accountantsrapport naar aanleiding van de jaarrekeningcontrole €250.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijke verlenging tweemaal met twee (2) jaar.