2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej, w latach 2026-2027, z podziałem na 2 części: część 1 – Obszar Włochy, część 2 – Obszar Okęcie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I zamówienia są prace ogrodniczo-porządkowe na terenach zieleni w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – Obszar Włochy w latach 2026-2027. Przedmiotem zamówienia w części II zamówienia są prace ogrodniczo-porządkowe na terenach zieleni w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – Obszar Okęcie w latach 2026-2027. Zamawiający przewiduje w postępowaniu zastosowanie art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 333667-2025
Interne Kennung: PN.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej, w latach 2026-2027, z podziałem na 2 części: część 1 – Obszar Włochy,
Beschreibung: 11. Przedmiot zamówienia w części I – Obszar Włochy. 11.1. Przedmiotem zamówienia są prace ogrodniczo-porządkowe na terenach zieleni w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – Obszar Włochy w latach 2026-2027. 11.2. Prace polegają na całorocznym utrzymaniu terenów zieleni – Obszar Włochy poprzez m.in.: - utrzymanie czystości obiektów, - utrzymanie zimowe obiektów, - usuwanie podrzutów zanieczyszczeń, - czyszczenie powierzchni utwardzonych, - wymianę piasku w piaskownicach, - wymianę piasku na polach piaskowych, - odcięcie brzegów trawnika, - konserwację nawierzchni żwirowej utwardzonej, - konserwację ławek parkowych, - konserwację koszy na śmieci, - konserwację mostów dla pieszych, - konserwację podestów drewnianych (pergola, taras widokowy, podesty piknikowe), - konserwacja drewnianego ogrodzenia placu zabaw, - konserwację leżaków miejskich, - konserwację drewnianego przejścia, - konserwację drewnianych słupków, - dostawę i montaż słupków zabezpieczających, - wiosenne grabienie trawników, pól piaskowych i piaskownic, - jesienne grabienie trawników, pól piaskowych i piaskownic, - koszenie trawników, - renowację trawników, - zakładanie i pielęgnację kwietników, - pielenie i pielęgnacja bylin, - nasadzenie krzewów, - sadzenie bylin (dosadzanie), - pielenie krzewów, - pielęgnację krzewów, - odmładzanie krzewów, - odmładzanie krzewów okrywowych, - cięcie i pielęgnację żywopłotów, - podlewanie interwencyjne, - naprawę parkowej nawierzchni utwardzonej, - serwisowanie dystrybutora woreczków na psie odchody, - prace konserwacyjne i porządkowe różne,. 11.2.1. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 50% łącznej wartości prac wyszczególnionych w załączniku nr 7a i 8a do SWZ – Kosztorysach Ofertowych. Zakres prac objętych umową może ulec zmianie w trakcie realizacji Umowy poprzez zaniechanie niektórych czynności wymienionych w kosztorysie ofertowym i wykonanie czynności zamiennych w ramach asortymentu prac ujętych w kosztorysie ofertowym. 11.3. Zgodnie z § 7 ust. 4 PPU, Wykonawca podczas realizacji zamówienia zobowiązany jest spełniać obowiązki wynikające z przepisów o elektromobilności i paliwach alternatywnych, tj. zapewnić 10 % udział pojazdów elektrycznych lub napędzanych gazem ziemnym przy wykonywaniu przedmiotu zamówienia. Zamawiający ma prawo na każdym etapie realizacji do weryfikacji powyższego wymogu poprzez żądanie w wyznaczonym terminie: wykazu pojazdów wykorzystywanych do realizacji zamówienia lub stosownego oświadczenia Wykonawcy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca ma obowiązek przedstawić także dowód rejestracyjny pojazdu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej, w latach 2026-2027, z podziałem na 2 części: część 2 – Obszar Okęcie,
Beschreibung: 12. Przedmiot zamówienia w części II – Obszar Okęcie. 12.1. Przedmiotem zamówienia są prace ogrodniczo-porządkowe na terenach zieleni w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – Obszar Okęcie w latach 2026-2027. 12.2. Prace polegają na całorocznym utrzymaniu terenów zieleni – Obszar Okęcie poprzez m.in.: - utrzymanie czystości obiektów, - utrzymanie czystości terenu zieleni wokół siedziby Urzędu Dzielnicy Włochy, - utrzymanie zimowe obiektów, - usuwanie podrzutów zanieczyszczeń, - czyszczenie powierzchni utwardzonych, - wymianę piasku w piaskownicach, - wymianę piasku na polach piaskowych, - odcięcie brzegów trawnika, - konserwację nawierzchni żwirowej utwardzonej, - konserwację ławek parkowych, - konserwację koszy na śmieci, - dostawę i montaż słupków zabezpieczających, - wiosenne grabienie trawników, pól piaskowych i piaskownic, - jesienne grabienie trawników, pól piaskowych i piaskownic, - koszenie trawników, - renowację trawników, - zakładanie i pielęgnację kwietników, - nasadzenie krzewów, - pielenie krzewów, - pielęgnację krzewów, - odmładzanie krzewów, - odmładzanie krzewów okrywowych, - cięcie i pielęgnację żywopłotów, - podlewanie interwencyjne, - naprawę parkowej nawierzchni utwardzonej, - prace konserwacyjne i porządkowe różne. 12.2.1. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 50% łącznej wartości prac wyszczególnionych w załączniku nr 7b i 8b do SWZ – Kosztorysach Ofertowych. Zakres prac objętych umową może ulec zmianie w trakcie realizacji Umowy poprzez zaniechanie niektórych czynności wymienionych w kosztorysie ofertowym i wykonanie czynności zamiennych w ramach asortymentu prac ujętych w kosztorysie ofertowym. 12.3. Zgodnie z § 7 ust. 4 PPU, Wykonawca podczas realizacji zamówienia zobowiązany jest spełniać obowiązki wynikające z przepisów o elektromobilności i paliwach alternatywnych, tj. zapewnić 10 % udział pojazdów elektrycznych lub napędzanych gazem ziemnym przy wykonywaniu przedmiotu zamówienia. Zamawiający ma prawo na każdym etapie realizacji do weryfikacji powyższego wymogu poprzez żądanie w wyznaczonym terminie: wykazu pojazdów wykorzystywanych do realizacji zamówienia lub stosownego oświadczenia Wykonawcy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca ma obowiązek przedstawić także dowód rejestracyjny pojazdu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA