See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów i napraw systemów wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i klimatyzatorów przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie
Beschreibung: Postępowanie dotyczy usługi przeglądów i napraw systemów wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i klimatyzatorów w budynkach Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie (00-662 Warszawa). Postępowanie jest podzielone na dwie części, cz. I stare skrzydło Wydzaiłu Transportu oraz cz. II nowe skrzydło Wydzaiłu Transportu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 297281-2025
Interne Kennung: WT/PN/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘSĆ I: usługa obsługi serwisowo – konserwacyjnej oraz wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń wentylacyjno – klimatyzacyjnych Stare Skrzydło Budynku Wydziału Transportu PW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisowej systemów klimatyzacji i wentylacji, zainstalowanych w Starym Skrzydle Wydziału Transportu PW w Warszawie, zgodnie z wymaganiami zawartymi w tabelach 1, 2 (załącznik nr 1 do SWZ) w celu zapewnienia niezawodnego funkcjonowania Systemów. Miejsce świadczenia usługi: Wydział Transportu - Stare Skrzydło – Koszykowa 75, Warszawa. Termin wykonania przeglądów: Zamawiający wymaga realizacji zamówienia cz. I w terminie czterech lat w okresach półrocznych (8 przeglądów półrocznych co 6 miesięcy), pierwszy przegląd należy wykonać w terminie uzgodnionym z Zamawiajacym i harmonogramem odbywających się przegladów na obiekcie. Do 15 lipca każdego roku jest wymagane dokonanie przeglądu urządzeń podlegających rejestracji w systemie CRO.
Interne Kennung: Część I - WT/PN/01/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W postępowaniu nie przewuduje się opcji.