See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby – úklid areálu Pražského hradu
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření dvou smluv (ke každé části veřejné zakázky samostatně) mezi zadavatelem a dodavatelem, jejichž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: Část A: a) pravidelný úklid vnitřních prostor Pražského hradu b) mimořádný úklid vnitřních prostor Pražského hradu Část B: a) zajištění obsluhy a úklidu veřejných WC v areálu Pražského hradu b) mimořádný úklid
Interne Kennung: Úklidové služby – úklid areálu Pražského hradu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklid vnitřních prostor včetně výstavních prostor
Beschreibung: Zadávací řízení v části A veřejné zakázky je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: a) pravidelný úklid vnitřních prostor Pražského hradu b) mimořádný úklid vnitřních prostor Pražského hradu
Interne Kennung: Úklid vnitřních prostor včetně výstavních prostor
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Popis vyhrazených změn závazku vyplývá ze zadávací dokumentace, resp. jejích příloh.
Los: LOT-0002
Titel: Obsluha a úklid veřejných toalet
Beschreibung: Zadávací řízení v části B veřejné zakázky je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: a) zajištění obsluhy a úklidu veřejných WC v areálu Pražského hradu b) mimořádný úklid
Interne Kennung: Obsluha a úklid veřejných toalet
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste