See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud plantsoenen op grondgebied van Lier en Koningshooikt
Beschreibung: Onderhoud plantsoenen op grondgebied van Lier en Koningshooikt
Interne Kennung: PPP0J0-911/5268/2024/809
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud van plantsoenen Lisperpoort
Beschreibung: Onderhoud van plantsoenen Lisperpoort
Interne Kennung: 2024/809_1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud plantsoenen Mechelpoort
Beschreibung: Onderhoud plantsoenen Mechelpoort
Interne Kennung: 2024/809_2
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoud plantsoenen Bist - Kloosterheide - Kanaalzone
Beschreibung: Onderhoud plantsoenen Bist - Kloosterheide - Kanaalzone
Interne Kennung: 2024/809_3
Los: LOT-0004
Titel: Onderhoud plantsoenen Koningshooikt Zuut - Spreet
Beschreibung: Onderhoud plantsoenen Koningshooikt Zuut - Spreet
Interne Kennung: 2024/809_4
Los: LOT-0005
Titel: Onderhoud plantsoenen KMO-zone Duwijckpark
Beschreibung: Onderhoud plantsoenen KMO-zone Duwijckpark
Interne Kennung: 2024/809_5