2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sloop en nieuwbouw gemeenschapshuis De Pinnenhof Nederweert
Beschreibung: Huidige situatie: In gemeenschapshuis De Pinnenhof vinden zo’n 20 verenigingen en gebruikers met een sociaal maatschappelijk profiel, een thuis voor hun activiteiten. In een verkenning over de toekomst van De Pinnenhof heeft aanbestedende dienst samen met Stichting De Pinnenhof sinds 2019 een constructieve werkrelatie opgebouwd met de gebruikers. Met verenigingen is gewerkt aan een samenwerkingsconcept en een herontwikkeling op de bestaande locatie. Dit heeft eind 2022 geresulteerd in een kaderstellend besluit van de gemeenteraad over Gemeenschapshuis De Pinnenhof. Sinds december 2022 is aanbestedende dienst aan de slag gegaan met de optimalisatie van het ontwerp en de verdere invulling van de exploitatie. Met input van de huidige gebruikers, nieuwe gebruikers en de exploitatiestichting heeft een ruimtelijke optimalisatie plaats gevonden van het ontwerp waarin nog meer kruisbestuiving en multifunctionaliteit is te realiseren. 5500000
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwkundige werkzaamheden (sloop en nieuwbouw)
Beschreibung: Slopen van het huidige gemeenschapshuis met behoud van de op de eerste etage aanwezige appartementen en vervolgens nieuwbouw van het gemeenschapshuis.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Elektrotechnische en Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
Beschreibung: Ontmantelen van de technische installaties ter voorbereiding van de sloop en het verrichten van Elektrotechnische en Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden ten behoeve van de nieuwbouw van het gemeenschapshuis
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45350000 Maschinentechnische Installationen