571442-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego, w tym mobilnych zbiorników do magazynowania paliwa 440L, kanistrów na paliwo 20L, stacji zasilania 1 kW, agregatów spalinowych, agregatów prądotwórczych w zestawie z przedłużaczami bębnowymi oraz mobilnych agregatów wraz z przyczepą w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje trzy Zadania: Zadanie nr 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk mobilnych zbiorników do magazynowania paliwa 440L oraz 35 sztuk kanistrów na paliwo 20L w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zadanie nr 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk stacji zasilania 1 kW w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zadanie nr 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 48 sztuk agregatów spalinowych, 217 sztuk agregatów prądotwórczych w zestawie z przedłużaczami bębnowymi oraz 2 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych wraz z przyczepą w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia w zakresie każdego z Zadań z osobna przedstawione zostały w projekcie umowy (Załączniki nr 1.1 do 1.3 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik do projektu umowy.
Interne KennungZP/PN/47/2026/WBZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk mobilnych zbiorników do magazynowania paliwa 440L oraz 35 sztuk kanistrów na paliwo 20L w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia w zakresie każdego z Zadań z osobna przedstawione zostały w projekcie umowy (Załączniki nr 1.1 do 1.3 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik do projektu umowy.
Haupteinstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk stacji zasilania 1 kW w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia w zakresie każdego z Zadań z osobna przedstawione zostały w projekcie umowy (Załączniki nr 1.1 do 1.3 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik do projektu umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 48 sztuk agregatów spalinowych, 217 sztuk agregatów prądotwórczych w zestawie z przedłużaczami bębnowymi oraz 2 sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych wraz z przyczepą w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia w zakresie każdego z Zadań z osobna przedstawione zostały w projekcie umowy (Załączniki nr 1.1 do 1.3 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik do projektu umowy.