571445-2026 - Ergebnis
Slowenien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Projektiranje in gradnja po pogodbenih določilih FIDIC (rumena knjiga) za ukrep »Ureditev Savinje pod Laškim – Rečica v Debru«
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektiranje in gradnja po pogodbenih določilih FIDIC (rumena knjiga) za ukrep »Ureditev Savinje pod Laškim – Rečica v Debru«
Beschreibung: Predmet projekta je izvedba protipoplavnih ukrepov na Rečici v Debru1. Območje urejanja v Debru obsega izlivni del struge Rečice v dolžini pribl. 600 m, podhode in podvoze od sotočja Rečice in Savinje do transformatorske postaje ob železniški progi ter meteorno odvodnjo na tem območju. Delno se rešuje tudi poplavljanja neimenovanega potoka z lokalnim imenom Mulenca, ki je desni pritok Savinje.
Interne Kennung: 43039-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527236