2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych Gdyni. Zmawiający dzieli przedmiot zamówienia na 2 części: 1) Część 1 – usługi odbiór i wywóz odpadów z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40). 2) Część 2 – usługi odbioru i wywozu odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni. 1) Przedmiotem zamówienia Części 2 jest odbioru odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni (ZBiLK) wskazanych w dokumentach zamówienia wraz z dostarczeniem pojemników/worków na odpady.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Części 1 jest usługa odbioru i wywóz odpadów z z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40). 1) Odpady będą gromadzone przez Zamawiającego w następujących pojemnikach i odbierane przez Wykonawcę wg następującego harmonogramu: a) Odpady Niesegregowane (zmieszane) - 1 kontener z urządzeniem zgniatającym o pojemności co najmniej 15m3 (15.000 litrów); - Odbiór odpadów z kontenera odbywał się będzie od poniedziałku do soboty jeden raz w ciągu dnia, b) Papier - 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 7m3 (7.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywał się będzie w poniedziałek, środę i piątek – jeden raz w ciągu dnia, c) Szkło – co najmniej 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywać się będzie w poniedziałek i czwartek jeden raz w ciągu dnia, d) Metale i tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe – co najmniej 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywać się będzie w poniedziałek, środę i piątek jeden raz w ciągu dnia, e) Odpady ulegające biodegradacji – co najmniej 2 kontenery zamykane o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów) każdy; Odbiór odpadów z kontenerów odbywać się będzie od poniedziałku do soboty jeden raz w ciągu dnia. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawiera Opis przedmiotu zamówienia – Część 1 (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Wzór umowy – Część 1 (Załącznik nr 9 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Części 2 jest odbioru odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni (ZBiLK) wraz z dostarczeniem pojemników/worków na odpady. 2)Wykonawca zobowiązany jest do systematycznego odbioru i wywozu odpadów komunalnych gromadzonych selektywnie, z dwunastu budynków/obiektów położonych w Gdyni: a) budynek biurowy przy ul. 10 Lutego 24, b) budynek biurowy przy ul. 10 Lutego 26, c) budynek biurowy przy ul. Kartuskiej 20B, d) budynek biurowy przy ul. Zakręt do Oksywia 10, e) pawilon usługowy przy ul.Morskiej 97, f) budynek przy ul.Widnej 8, g) pawilon usługowy przy ul.Morskiej 217, h) budynek „Przystań” przy ul. Opata Hackiego 33, i) budynek „Przystań” przy ul. Chylońska 237, j) budynek „Przystań” przy ul. Śmidowicza 49, k) budynek „Przystań” przy ul. Widnej 2A, l) budynek biurowy przy ul. Legionów 130. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób jego realizacji oraz wykaz adresowy terenów i budynków gminnych zawiera Opis przedmiotu zamówienia – Część 2 (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Wzór umowy – Część 2. (Załącznik nr 10 do SWZ).
571467-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2