571481-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Odnawialne źródła energii w Klastrze Powiatu Myszkowskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Powiatu Myszkowskiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, które obejmują odpowiednio: Zadanie I – Zaprojektowanie, dostawa i montaż 13 instalacji fotowoltaicznych oraz 13 magazynów energii dla budynków użyteczności publicznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Poraj - część realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii. Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualnie budynek użyteczności publicznej). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej, m. in. w specjalności elektrycznej. Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. Zadanie II - Zaprojektowanie, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, dostawa i montaż 37 instalacji fotowoltaicznych, 27 magazynów energii elektrycznej oraz 44 pomp ciepła powietrze-woda dla budynków mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie Gminy Poraj – część realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii. Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualne gospodarstwa domowe). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej, m. in. w specjalności elektrycznej i sanitarnej. Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. 2. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w Programie Funkcjonalno - Użytkowym (dalej „PFU”), stanowiący opis przedmiotu zamówienia dla niniejszego postępowania.
Interne KennungGK.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Powiatu Myszkowskiego Część nr 1 – Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii elektrycznej na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Poraj
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, które obejmują odpowiednio: Zadanie I – Zaprojektowanie, dostawa i montaż 13 instalacji fotowoltaicznych oraz 13 magazynów energii dla budynków użyteczności publicznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Poraj - część realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii. Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualnie budynek użyteczności publicznej). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej, m. in. w specjalności elektrycznej. Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. 2. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w Programie Funkcjonalno - Użytkowym (dalej „PFU”), stanowiący opis przedmiotu zamówienia dla niniejszego postępowania.
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
LosLOT-0002
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Powiatu Myszkowskiego Część nr 2 – Zakup i montaż powietrznych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Poraj
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, które obejmują odpowiednio: Zadanie II - Zaprojektowanie, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, dostawa i montaż 37 instalacji fotowoltaicznych, 27 magazynów energii elektrycznej oraz 44 pomp ciepła powietrze-woda dla budynków mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie Gminy Poraj – część realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii. Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualne gospodarstwa domowe). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej, m. in. w specjalności elektrycznej i sanitarnej. Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. 2. Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w Programie Funkcjonalno - Użytkowym (dalej „PFU”), stanowiący opis przedmiotu zamówienia dla niniejszego postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31422000 Batteriesätze, 31440000 Batterien, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen