See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vedligeholdelse af havnens arealer
Beschreibung: Port of Aalborg ønsker at forlænge kontrakt med med nuværende leverandør af ydelse vedr. vedligeholdelse af havnens grønne arealer m.v.
Interne Kennung: Vedligeholdelse af arealer
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Profylaksebekendtgørelse
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000