571510-2026 - Ergebnis
Kroatien – Arzneimittel – Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - XI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Grupa predmeta nabave 804
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa predmeta nabave 805
Interne Kennung: 1.2.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa predmeta nabave 806
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0013
Titel: Grupa predmeta nabave 813
Interne Kennung: 1.2.A.1-13
Los: LOT-0027
Titel: Grupa predmeta nabave 827
Interne Kennung: 1.2.A.1-27
Los: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 829
Interne Kennung: 1.2.A.1-29