2. Verfahren
Verfahren
Titel: AOV Verzekering - Eenbes Basisonderwijs
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2026. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2024, 584 werknemers in dienst. De verwachte pensioengrondslag (totale loonsom) van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 24.674.435. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1040929
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AOV Verzekering
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2026. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2024, 584 werknemers in dienst. De verwachte pensioengrondslag (totale loonsom) van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 24.674.435. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1