See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - X za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj.
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - X za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (dalje u tekstu HZZO), a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele ni u kategoriju pod rednim brojem 17. Posebne skupine lijekova. Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje samo pod nezaštićenim nazivom, a koji ne spadaju u kategoriju pod brojem 1. Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele ni u kategoriju pod rednim brojem 17. Posebne skupine lijekova. Za lijekove koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje samo pod nezaštićenim nazivom, potrebno je ishoditi suglasnost Povjerenstva za lijekove, a za pojedine grupe lijekova i Suglasnost za interventni uvoz lijeka, sukladno članku 64. članak 120. i članak 129. Zakona o lijekovima (NN 76/13, 90/14, 100/18). Interventni unos i uvoz lijekova podrazumijeva unos i uvoz lijekova koji nemaju odobrenje za stavljanje u promet u Republici Hrvatskoj. Agencija za lijekove i medicinske proizvode (dalje u tekstu: HALMED) može izvanredno dati suglasnost za unošenje ili uvoz lijeka za koji nije dano odobrenje za stavljanje u promet u Republici Hrvatskoj, a koji će se primjenjivati za liječenje bolesnika, u sljedećim slučajevima: - za nužne slučajeve pojedinačnog liječenja lijekom koji je na vlastitu odgovornost propisao doktor medicine ili doktor dentalne medicine koji provodi liječenje- u slučaju medicinski opravdane potrebe, radi zaštite zdravlja ljudi - za slučaj elementarnih nepogoda ili drugih izvanrednih stanja - za klinička ispitivanja. Ukoliko na tržištu u trenutku podnošenja ponuda postoji registrirani lijek koji ima rješenje HALMED-a i koji je u prometu u RH ponuditelj može ponuditi samo taj lijek
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 836
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 837
Interne Kennung: 1.2.A.1-3
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 840
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 842
Interne Kennung: 1.2.A.1-8
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 845
Interne Kennung: 1.2.A.1-11
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 847
Interne Kennung: 1.2.A.1-13
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 850
Interne Kennung: 1.2.A.1-16
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 852
Interne Kennung: 1.2.A.1-18
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 857
Interne Kennung: 1.2.A.1-23
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 858
Interne Kennung: 1.2.A.1-24
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 863
Interne Kennung: 1.2.A.1-29
Los: LOT-0037
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 872
Interne Kennung: 1.2.A.1-37
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 874
Interne Kennung: 1.2.A.1-39
Los: LOT-0056
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 893
Interne Kennung: 1.2.A.1-56
Los: LOT-0058
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 895
Interne Kennung: 1.2.A.1-58
Los: LOT-0066
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 903
Interne Kennung: 1.2.A.1-66
Los: LOT-0073
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 910
Interne Kennung: 1.2.A.1-73
Los: LOT-0079
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 916
Interne Kennung: 1.2.A.1-79
Los: LOT-0081
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 917
Interne Kennung: 1.2.A.1-81
Los: LOT-0089
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 925
Interne Kennung: 1.2.A.1-89