571547-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Usługi w zakresie medycyny pracy – obszar Warszawy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie medycyny pracy – obszar Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A. obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac w Warszawie, oraz inne komórki kadrowe Poczty Polskiej S.A., które wystąpią o wykonanie badań profilaktycznych.
Vorherige Bekanntmachung355532-2026
Interne KennungBZ.26.67.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A. obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac w Warszawie, przedmiotem zamówienia jest wykonywanie 30 901 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 13 588 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 17 297 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Warszawy