571559-2026 - Wettbewerb
Polen – Sonnenenergieanlage – „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz systemem zarządzania integrującym systemy wytwórcze z polskim rynkiem energii, przeznaczonych do eksploatacji w obiektach i nieruchomościach należących do Gminy Strzegom (7 lokalizacji) tj.: - budynek Przedszkola Nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Mickiewicza 1 w Strzegomiu, - budynek Szkoły podstawowej nr 3 przy ul. Brzegowej nr 1 w Strzegomiu, - budynek przedszkolno-żłobkowy przy ul. Jeleniogórskiej 19 w Strzegomiu, - budynek Urzędu Miejskiego, Rynek 38 w Strzegomiu, - budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego SP Jaroszów, 58-120 Jaroszów, - sala gimnastyczna w Goczałkowie ul. Strzegomska 2d, 58-150 Goczałków. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1)dostawę urządzeń, materiałów, konstrukcji wsporczych, 2)montaż, uruchomienie, konfiguracja oraz przekazanie instalacji do użytkowania, 3)wykonanie niezbędnych towarzyszących robót budowlanych w tym dostosowanie pomieszczeń, w których będą zamontowane falowniki oraz magazyny energii do warunków p.poż., 4)montaż przeciwpożarowych włączników prądu, 5)opracowanie dokumentacji odbiorowej, 6)opracowanie instrukcji eksploatacji i szkolenie użytkowników instalacji. Zamawiający wymaga, aby: -moc znamionowa zainstalowanych systemów fotowoltaicznych nie była mniejsza niż moc wymagana dla każdej lokalizacji, -pojemność magazynów energii nie była mniejsza niż wymagana pojemność dla każdej lokalizacji.
Interne KennungWIiZP.271.19.2026.AJk
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelProgramy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten