See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keuruun uimahallin allas- ja naisten pesutilojen peruskorjaus
Beschreibung: Keuruun uimahallin allas- ja naisten pesutilojen peruskorjaus kokonaisurakkana sisältäen kaikki purku-, rakennus- ja talotekniset työt. Kellarin tasausaltaiden korjaukset tulee tarjota optiona erillishintaisena. Optio sisältyy vertailuhintaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-047328-LOT-0001