571618-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie o parking K&R oraz przebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan o chodnik z dopuszczeniem do ruchu rowerowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie o parking K&R oraz przebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan o chodnik z dopuszczeniem do ruchu rowerowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie o parking K&R oraz przebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan o chodnik z dopuszczeniem do ruchu rowerowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 1) Część 1: Rozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie na ul. Dworcowej o parking K&R, 2) Część 2: Przebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan ul. Sierakowskiego o chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w: – Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia odpowiednio: dla CZĘŚCI 1 zawierająca: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 1 Projekt, załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 1 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 1 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia), dla CZĘŚCI 2 zawierająca: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 2 Zgłoszenie robót budowlanych, załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 2 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 2 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia), oraz – Projekcie umowy załącznik nr 9 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 1, CZĘŚCI 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość spośród dwóch części zamówienia stanowiących przedmiot niniejszego postępowania. Zamawiający nie stosuje zastrzeżeń i ograniczeń co do możliwości składania przez jednego Wykonawcę ofert częściowych oraz możliwości udzielenia jednemu Wykonawcy określonej liczby części zamówienia. Oferta złożona na daną Część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej Części.
Vorherige Bekanntmachung250093-2026
Interne KennungZDP.262.08.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie na ul. Dworcowej o parking K&R
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa centrum przesiadkowego w Kościanie na ul. Dworcowej o parking K&R. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w: – Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia dla CZĘŚCI 1 zawierającej: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 1 Projekt, załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 1 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 1 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia) oraz – Projekcie umowy załącznik nr 9 do SWZ dla CZĘŚCI 1.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelPrzebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan ul. Sierakowskiego o chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 3975P Kościan ul. Sierakowskiego o chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w: – Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia dla CZĘŚCI 2 zawierającej: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 2 Zgłoszenie robót budowlanych, załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 2 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 2 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia), oraz – Projekcie umowy załącznik nr 9 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 2.
Interne KennungCzęść 2