571621-2026 - Ergebnis
Polen – Röntgenkontrollausrüstung – Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa skanera RTG przeznaczonego do prześwietlania samochodów ciężarowych i kontenerów, 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych (formuła zaprojektuj i wybuduj) dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni.
Vorherige Bekanntmachung148325-2026
Interne Kennung3201-ILZ.260.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający zamieścił wstępne ogłoszenie informacyjne umożliwiające skrócenie terminu składania ofert nr 456613-2025, data publikacji: 14/07/2025. Zamawiający po raz drugi powtarza postępowanie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) dostawa skanera RTG przeznaczonego do prześwietlania samochodów ciężarowych i kontenerów, 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie pełnobranżowych robót budowlanych (formuła zaprojektuj i wybuduj) dla zadania inwestycyjnego pod nazwą Dostawa skanera RTG wraz z budową infrastruktury towarzyszącej w Łasztowni
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Menge1 Stück