57167-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Übertragungsnetz – Rámcová smlouva o zhotovení stavby – Region 5
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová smlouva o zhotovení stavby – Region 5
Beschreibung: Činnost související se zajištěním Předmětu plnění, zejména vytýčení sítí technické infrastruktury, zajištění výkopového povolení, záboru, zajištění koordinace se stavbou probíhá-li na shodném území jako je Místo plnění a časově souvisí s poskytnutím Předmětu plnění. Montáž(zafukování) a demontáž optického kabelu včetně podpěr, montáž a demontáž kabelového souboru a rozvaděče, měření, instalace a konfigurace monitorovacího systému a další činnosti související s otickým vedením, včetně činnosti vztahující se k podpěře ve vlastnictví společnosti CETIN nebo jiné osoby; atd.
Vorherige Bekanntmachung: 11284-2023
Interne Kennung: RS259001035
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
5. Los
Los: LOT-0001