See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - IX za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - IX
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0040
Titel: Grupa predmeta nabave 680
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-40
Los: LOT-0043
Titel: Grupa predmeta nabave 683
Interne Kennung: 1.2.A.1-43
Los: LOT-0046
Titel: Grupa predmeta nabave 686
Interne Kennung: 1.2.A.1-46
Los: LOT-0071
Titel: Grupa predmeta nabave 711
Interne Kennung: 1.2.A.1-71