2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB - MILAN - FT - Dodávka jeřábů do objektu U1 - II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění 4 ks systémových dvounosníkových jeřábů do halových laboratoří novostavby objektu U1 a následný komplexní záruční servis, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen projektovou dokumentací, soupisem položek a smlouvou, které tvoří přílohu této Dokumentace. Dodavatel odpovídá za úplnost ocenění všech položek v Soupisu položek. V oceňovaném soupisu položek žádné položky nevynechá, nepřidá, ani nesloučí, žádná položka nebude oceněna nulovou částkou.
Interne Kennung: 2844
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414200 Laufkräne
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění 4 ks systémových dvounosníkových jeřábů do halových laboratoří novostavby objektu U1 a následný komplexní záruční servis, v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen projektovou dokumentací, soupisem položek a smlouvou, které tvoří přílohu Dokumentace. Dodavatel odpovídá za úplnost ocenění všech položek v Soupisu položek. V oceňovaném soupisu položek žádné položky nevynechá, nepřidá, ani nesloučí, žádná položka nebude oceněna nulovou částkou.