571744-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – Izdelava sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta Mestne občine Kranj
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta Mestne občine Kranj
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Mestne občine Kranj (Uradni list RS, št. 74/14, 9/16-teh. popr., 63/16-obv.razl., 20/17, 42/17-popr.), predvsem s področja poselitve ter vsa z njimi povezana dela, vključno z analizo in dopolnitvami že izdelanih strokovnih podlag, izdelavo potrebnih novih strokovnih podlag ter drugimi vsebinami in kartografskimi prilogami, ki so potrebne za sprejem usklajenega prostorskega akta. Pri pripravi ponudbe morajo naročniki upoštevati celotno razpisno dokumentacijo vključno s Projektno nalogo Izdelava sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta Mestne občine Kranj.
Interne Kennung: 430-30/2017
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527083