571747-2026 - Ergebnis
Litauen – Schiffshaftpflichtversicherungen – Laivų korpuso ir laivų savininko (valdytojo) CA draudimai
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laivų korpuso ir laivų savininko (valdytojo) CA draudimai
Beschreibung: Laivų korpuso draudimo ir laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas. Pirkimas skaidomas į dvi dalis: - I dalis - Laivų korpuso draudimo pirkimas; II dalis - Laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen, 66514150 Schiffsversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I dalis - Laivų korpuso draudimo pirkimas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II dalis - Laivų valdytojo (savininko) civilinės atsakomybės (CA) draudimo pirkimas
Interne Kennung: 2