2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinální plyny pro ZZS LK 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění dodávek medicinálních plynů (léčivých přípravků – kyslík), vč. pronájmu jejich obalů (vratných tlakových lahví) v rámci zajištění provozu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, p.o. („ZZS LK“). Předmětem plnění je dodávka medicinálních plynů (kyslíku) ve 2 l, 5 l a 10 l lahvích. Zadavatel předpokládá uzavření smlouvy na 3 roky s tím, že bude medicinální plyny odebírat dle své aktuální potřeby.
Interne Kennung: VZNL/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001