57176-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Fotovoltaické systémy na objektech Města Valašské Klobouky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaické systémy na objektech Města Valašské Klobouky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a s tím související stavební práce na projektu řešícím elektroinstalaci fotovoltaické elektrárny (FVE): a) na střeše Domu dětí a mládeže, Mlýnská 432, Valašské Klobouky, b) na střeše Dům Jana Horného, Masarykovo nám. 189, Valašské Klobouky, c) na střeše Dům U Slunce, Masarykovo nám. 177, Valašské Klobouky, d) na střeše Kulturního domu, Masarykovo nám. 942, Valašské Klobouky, e) na střeše Mateřské školy, Školní 850, Valašské Klobouky, f) na střeše Valašskokloboucké polikliniky , Krátká 798, Valašské Klobouky ve Zlínském kraji.
Interne Kennung: 2024012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712331 Photovoltaische Zellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31712331 Photovoltaische Zellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona následující změnu závazku: a) Změny daňových předpisů majících vliv na cenu díla. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce neprovedené a nevyfakturované; b) Vzhledem k charakteru předmětu plnění může dojít v průběhu dodávky ke změně technických parametrů produktů nabídnutých k dodání a instalaci (inovace, zrušení výroby apod.). Zadavatel si pro tento případ vyhrazuje právo umožnit výměnu nabízeného plnění za podmínek, že nové plnění bude i nadále splňovat kompletní technické podmínky požadované v zadávací dokumentaci a současně bude mít stejné nebo lepší parametry, než původně nabízené plnění (nikoliv horší) a cena dodávky zůstane nezměněna, resp. nebude navýšena.