See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem
Beschreibung: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 403715-2026
Interne Kennung: PN-50/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zapewnienia pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej rezonansu magnetycznego Magnetom Sola oraz systemu opisowego Syngo.via wraz z realizacją przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem.