2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych kotłowni kontenerowych na paliwo (biomasa) 400 kW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ (Dokumenty zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
5. Los
Los: LOT-0001