571765-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Nadzór inwestorski nad zadaniami inwestycyjnymi realizowanymi w ramach projektu Małej Retencji: przebudowa 3 przepustów zlokalizowanych w leśnictwie Lachowice, Roztoki i Stryszawa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNadzór inwestorski nad zadaniami inwestycyjnymi realizowanymi w ramach projektu Małej Retencji: przebudowa 3 przepustów zlokalizowanych w leśnictwie Lachowice, Roztoki i Stryszawa
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje opracowanie koreferatów dla dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych i rozliczeniem z wykonawcą robót budowlanych - w ramach zadań inwestycyjnych: a) „Przebudowa przepustu w leśnictwie Lachowice” (nr zadania: 02-30-2.1-01) b) „Przebudowa przepustu w leśnictwie Roztoki” (nr zadania: 02-30-2.1-02) c) „Przebudowa przepustu w leśnictwie Stryszawa” (nr zadania: 02-30-2.1-03) realizowanych w ramach Projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)”
Vorherige Bekanntmachung400246-2026
Interne KennungZG.270.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001