See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna - świadczenia w zakresie kardiologii w poradni kardiologicznej
Interne Kennung: DKP/KO/10/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121231 Dienstleistungen von Kardiologen, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna - świadczenia w zakresie kardiologii w poradni kardiologicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121231 Dienstleistungen von Kardiologen