2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna osobních výtahů Domova - přeměna na evakuační – opakované zadání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na realizaci stavby s názvem: „Výměna osobních výtahů Domova - přeměna na evakuační“. V rámci plnění bude provedena modernizace čtyř stávajících nevyhovujících výtahů. Dva výtahy jsou umístěny v budově A, dva výtahy v budově B. Výtahy jsou umístěny ve společných prostorách domovu pro seniory Ďáblice. Modernizace výtahu spočívá v kompletní výměně stávající výtahové technologie. Nová výtahová technologie bude provedena s parametry evakuačního výtahu. Dále budou provedeny úpravy stavebních otvorů a čelních stěn šachty (provedení drážek v čelní stěně), pro osazení nových šachetních dveří na požadované rozměry dle požadavků dodavatele výtahové technologie. Veškeré stavební práce a dodávky budou provedeny rozsahu a podle SMLOUVY, PROJEKTU a povolení záměru. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále provedení komplexního záručního servisu výtahů po záruční dobu 60 měsíců.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01